Czego lubią słuchać dzieci?

Czego lubią słuchać dzieci?

Tradycyjne książki są bardzo ważne w naszym życiu. Nie można w żaden sposób o nich zapominać, ponieważ dzięki nim można naprawdę dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Tylko, że czasem człowiek nie ma czasu na czytanie. Czasem chciałby chętnie czegoś posłuchać, ale nie w głowie mu żadna muzyka. W takich okazjach z powodzeniem można wykorzystać audiobooki. Mogą ich słuchać nie tylko dorośli, ale również dzieci. Audiobooki dla dzieci cieszą się olbrzymią popularnością, zapewniając im mnóstwo rozrywki. Jest wiele książek dla dzieci dostępne w takiej wersji. Czego warto posłuchać?

Audiobook Dynastia Miziołków mp3

Chyba nie ma bardziej zakręconej historii od tej. Jej autorką jest Joanna Olech. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że przedstawia ona historię zwykłej rodziny, jakich to w naszym kraju jest wiele. Dopiero jak człowiek się przyjrzy, jest w stanie zorientować się, że jest to historia o rodzinie niezwykłej, a do tego bardzo zabawnej. Mamiszon, Papiszon, Kaszydło, Mały Potwór i on – Miziołek (główny bohater). Zdecydowana większość historii opowiedziana jest z punktu widzenia Miziołka – chłopca, który jak wielu innych bohaterów, musi chodzić do szkoły, a do tego na potęgę kłóci się z rodzicami. Miziołek ma swoich ulubionych kumpli z którymi często spędza czas. Tylko, że pewnego dnia, kiedy jeden z nich odwiedził Miziołka, Mamiszon (zupełnie nieświadomie) naraziła chłopca na ośmieszenie i ten teraz nie chce iść do szkoły. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kumple będą się z niego śmiać. Jakie historie czekają jeszcze na czytelników/słuchaczy? Czas się tego dowiedzieć.

Audiobook Chatka Puchatka


Chyba jedna z najbardziej ulubionych historii, jaką dzieci lubią słuchać. Nie tylko te starsze, które również mogą same książkę przeczytać, ale również te nieco młodsze, które książek czytać jeszcze nie umieją. To Alan Alexander Milne jest autorem wszystkich przygód o jednym z najbardziej sympatycznych misiów na świecie. Kubuś Puchatek jest takim bohaterem, którego kochają kolejne pokolenia. Nie można odmówić dziecku przyjemności obcowania z tym misiem, który może i ma mały rozumek, ale za to ma wielkie, kochające serce. W tej oto książce poznajemy historię Tygryska, który poznaje Puchatka. Skąd się wziął ten szalony zwierzak? Dzieci będą miały również okazję do tego, aby przekonać się, co tak naprawdę lubią Tygryski i czy brykanie to tak mocno zajmujące zajęcia. Dobra zabawa razem z Puchatkiem i jego przyjaciółmi zawsze jest gwarantowana.