• NAC with Selenium & Molybdenum, 600mg - 250 vcaps

Symbol: P24545
Brak towaru
170.70
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Kurier DPD 9.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.24 kg
NAC z Selenem i Molibdenem, 600 mg - 250 kapsułek

Opis produktu:
NAC z Selenem i Molibdenem to wysokiej jakości suplement diety, który oferuje kompleksowe wsparcie dla Twojego organizmu. Każda kapsułka zawiera 600 mg N-acetylocysteiny (NAC), składnika o silnym działaniu oczyszczającym dla Twojego organizmu. Dodatkowo, suplement ten został wzbogacony o Selenium i Molibden, które mają kluczowe znaczenie dla wielu procesów metabolicznych.

NAC, znany również jako acetylocysteina, jest naturalnym aminokwasem, który działa jako prekursor glutationu - jednego z najważniejszych przeciwutleniaczy w organizmie. Poprzez swój działający oczyszczająco wpływ, NAC może wspomagać zdrowe funkcjonowanie płuc, wątroby i nerek.

Selenium jest pierwiastkiem śladowym, który pełni kluczową rolę w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tarczycy i układu odpornościowego. Molibden, z kolei, jest kofaktorem dla wielu enzymów, które są niezbędne dla metabolizmu aminokwasów i ich przemiany w organizmie.

Wszystkie składniki tego suplementu są starannie dobrze dobrane i poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić jakość i skuteczność produktu. Wszystkie kapsułki są wegetariańskie, nie zawierają żadnych sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

Daj swojemu organizmowi pełne wsparcie, wybierając NAC z Selenem i Molibdenem. Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są naszym priorytetem.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie