• Probiotic Yeast Support, 5 Billion CFU - 30 vcaps

Symbol: P45067
Brak towaru
159.30
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Kurier DPD 9.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.06 kg
Nowe opisywanie produktu dla sklepu internetowego:

Nasz produkt "Wsparcie probiotyczne na bazie drożdży, 5 miliardów CFU - 30 kapsułek" to suplement diety zaprojektowany specjalnie w celu wspierania zdrowej równowagi mikroflory jelitowej. Zawiera żywe kultury probiotyczne, które mogą być korzystne dla naszego przewodu pokarmowego.

Jest to formula zaprojektowana przy użyciu precyzyjnie wyselekcjonowanych szczepów drożdży probiotycznych, które zostały badane w celu przynoszenia korzyści dla zdrowia jelit. Każda kapsułka zawiera aż 5 miliardów CFU (jednostek tworzących kolonię) probiotyków, aby zapewnić maksymalne wsparcie dla mikroflory jelitowej.

Przy regularnym stosowaniu naszego suplementu, możesz doświadczyć korzyści takich jak poprawa funkcji trawiennych, wzmacnianie układu odpornościowego oraz redukcja objawów związanych ze zmianami w jelitach.

Nasz produkt jest łatwy do zażycia i nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Jakość i skuteczność naszych suplementów są naszym priorytetem, dlatego każda partia jest rygorystycznie testowana przez naszych ekspertów.

Dołącz do naszej licznej grupy zadowolonych klientów, którzy doświadczają korzyści zdrowotnych naszego suplementu probiotycznego. Zamów już dziś i zadbaj o swoje zdrowie jelitowe!

Informacja zawarta w tym opisie nie ma na celu zastąpić porady medycznej. Przed rozpoczęciem stosowania suplementu należy skonsultować się z lekarzem.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie