• Cranberry Mannose + Probiotics - 24 packets

Symbol: P30294
Brak towaru
144.10
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.02 kg
Czysta Mannoza + Probiotyki z Wiśnią - 24 saszetki

Czysta Mannoza + Probiotyki z Wiśnią to wysokiej jakości suplement diety, który pomoże Ci dbać o zdrowie układu moczowego. Każda saszetka zawiera połączenie czystej mannózy i probiotyków, które mogą mieć korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Mannoza to naturalnie występująca substancja, która odznacza się zdolnością do przylegania do komórek bakterii E. coli, które są jednymi z głównych przyczyn infekcji układu moczowego. Dzięki temu, czysta mannóza może pomóc w utrzymaniu zdrowego układu moczowego.

Dodatkowo, nasz produkt zawiera probiotyki, czyli dobre bakterie, które mogą korzystnie wpływać na florę bakteryjną układu pokarmowego. Przyjmowanie probiotyków może pomóc w równoważeniu mikroflory jelitowej oraz wzmocnieniu systemu immunologicznego.

Czysta Mannoza + Probiotyki z Wiśnią jest dostępna w postaci saszetek, co sprawia, że jest wygodna w użyciu i łatwa do przechowywania. W opakowaniu znajduje się 24 saszetek, co stanowi aż miesięczną dostawę dla pełnej kuracji.

Dbaj o zdrowie swojego układu moczowego i skorzystaj z dobroczynnych właściwości czystej mannózy i probiotyków. Zamów Czystą Mannozę + Probiotyki z Wiśnią już dzisiaj i ciesz się korzystnym wpływem na swoje zdrowie.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania.

Informacje dotyczące produktu:
- Produkt: Czysta Manno
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie