• Flexx EAAs + Hydration, Fruit Punch - 345 grams

Symbol: P38400
Brak towaru
138.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.04 kg
Flexx EAAs + Hydration, owoc punch - 345 gramów

Przedstawiamy Flexx EAAs + Hydration, doskonałe wsparcie dla Twojego treningu! Ten produkt pomoże Ci osiągnąć maksymalne rezultaty, niezależnie od intensywności Twoich treningów.

Flexx EAAs + Hydration to mieszanka najważniejszych aminokwasów egzogennych (EAAs) oraz składników wspomagających nawadnianie organizmu. Ta synergiczna kombinacja pomoże Ci zwiększyć wytrzymałość, sprawniejsze odbudowywanie się po treningu i skuteczniejszą regenerację mięśni.

Ta wspaniała formuła zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, które organizm nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować. Dzięki temu Twoje mięśnie otrzymują pełne wsparcie, a Ty możesz cieszyć się lepszymi wynikami treningowymi.

Flexx EAAs + Hydration został wzbogacony o składniki wspomagające nawadnianie organizmu, takie jak elektrolity i minerały. To znaczy, że oprócz dostarczania niezbędnych składników odżywczych, ten produkt również pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia, co jest niezwykle ważne dla osiągnięcia optymalnej wydajności podczas treningu.

Flexx EAAs + Hydration ma świetny smak owoc punch, który dodatkowo poprawia doznania podczas spożywania produktu. Dodaj 1 miarkę (12 g) produktu do 300-500 ml wody i zamieszaj. Możesz to pić zarówno przed, w trakcie, jak i po treningu.

Zainwestuj w swoje treningi i wybierz Flexx EAAs + Hydration, doskonałą mieszankę aminokwasów i składników nawadniających. Osiągnij wyższy poziom wydajności i skupienia, dzięki czemu Twoje cele fitness staną się jeszcze bardziej osiągalne!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie