• SAMe, 400mg - 60 tablets

Symbol: P27664
Brak towaru
274.40
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Kurier DPD 9.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.24 kg
Nowa nazwa produktu:
```
SAMe, 400mg - 60 tabletek
```

Nowy opis produktu:
"Suplement diety SAMe o dawce 400 mg to idealne wsparcie dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Każda opakowanie zawiera 60 tabletek, które są łatwe do połknięcia i skutecznie dostarczają niezbędne składniki do organizmu.

SAMe, czyli S-adenozylometionina, jest naturalnie występującym związkiem chemicznym w organizmie, który odgrywa kluczową rolę w wielu ważnych procesach metabolicznych. Ten suplement zawiera wysoką dawkę SAMe, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu, stawów, wątroby i układu nerwowego.

Regularne stosowanie suplementu SAMe może pomóc w łagodzeniu objawów depresji, poprawie nastroju i zwiększeniu motywacji. Może również wspomagać proces gojenia się tkanek, redukcję bólu stawów oraz detoksykację wątroby.

Wybór suplementu diety SAMe o dawce 400 mg to doskonały sposób na dbanie o zdrowie i poprawę ogólnego samopoczucia. Zaufaj naszemu produktowi i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy czerpią korzyści z jego regularnego stosowania.

Uwaga: Przed rozpoczęciem suplementacji SAMe, zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Nie przekraczaj zalecanej porcji dziennie."

Parametry produktu:
- Dawka: 400 mg
- Opakowanie: 60 tabletek
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie