• SAMe S-Adenosyl-Methionine, 400mg - 60 enteric coated tabs

Symbol: P35851
283.20
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.01 kg
SAMe S-Adenosyl-Methionine, 400mg - 60 enteric coated tabs

Opis produktu:

SAMe S-Adenosyl-Methionine jest wysokiej jakości suplementem diety, zawierającym 400 mg czystej i czystej S-adenozylometioniny w formie 60 tabletek powlekanych żelatynowych. Ten składnik jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i pełni wiele istotnych funkcji w celu utrzymania zdrowia.

S-adenozylometionina, znana również jako SAMe, to naturalny związek występujący w organizmach człowieka. Jest ważnym czynnikiem w syntezie i regulacji wielu związków chemicznych, które są niezbędne dla naszego dobrze funkcjonującego układu nerwowego, wątroby i stawów.

Nasz produkt jest starannie opracowany, aby zapewnić optymalne dostarczanie S-adenozylometioniny do organizmu. Przyjmuje formę tabletek powlekanych żelatynowych, które są łatwe do połknięcia i zapewniają optymalną wchłanialność. Dodatkowo, nasze tabletki są enterowo powlekane, aby zapewnić ochronę przed kwasem żołądkowym i umożliwić lepsze docieranie do jelit, gdzie przyswajanie jest najbardziej efektywne.

Właściwości produktu:
- 400 mg czystej S-adenozylometioniny w każdej tabletce
- 60 tabletek powlekanych żelatynowych w opakowaniu
- Enterowe powlekanie dla ochrony przed kwasem żołądkowym i lepszej wchłanialności
- Wysoka jakość i czystość składników
- Skuteczne wsparcie dla układu nerwowego, wątroby i stawów

Daj swojemu ciału wsparcie, którego potrzebuje. Wybierz nasz produkt SAMe S-Adenosyl-Methionine i ciesz się zdrowiem i pełnym potencjałem.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie